Marka i produkty

Korporacja TianDe, która powstała zaledwie w 2007 roku w Rosji jest obecnie najszybciej rozwijającym się tradycyjnym networkiem w Europie.

Od początku powstania zarząd firmy TianDe postawił na gwałtowny rozwój i ekspansję. Idea była prosta: zaoferować klientowi naturalne produkty kosmetyczne doskonałej jakość w przystępnych cenach.

Głównym elementem promocji i budowy biznesu mieli być ludzie, którzy będą używać produktów i polecać je swoim znajomym. Zainwestowano więc olbrzymi kapitał w produkcję i logistykę, aby stworzyć największy network na świecie oferujący produkty początkowo kosmetyczne, a potem biżuterię, suplementy i herbaty ziołowe.

Obecnie oferta firmy TianDe to ponad 700 produktów, których liczba wciąż rośnie. Wszystkie produkty posiadają najważniejsze atesty jakościowe.

Firma TianDe oferuje kosmetyki według receptury stworzonej przez starożytnych chińskich uzdrowicieli.

Od samego początku do produkcji kosmetyków TianDe zastosowano tylko wybrane surowce wysokiej jakości – rośliny uprawiane w ekologicznie w czystych regionach Tybetu i Chin oraz wodę morską wyodrębnioną z głębin.

Program kompleksowej promocji TianDe

Zarząd korporacji TianDe stworzył również program kompleksowej promocji TianDe, który zakłada: promowanie własnej marki; wprowadzenie nowych produktów do asortymentu; zwiększenie liczby konsultantów o 3000% rocznie; silny rozwój nowych struktur w regionach; wzrost przychodów z organizacji o minimum 50% rocznie; stworzenie systemu promocji mającego na celu rozwój sieci i szybki wzrostu obrotów dystrybutorów; organizowanie imprez firmowych i szkoleń; stworzenie potężnej bazy motywacyjnej i narzędzi do pracy dla networkerów.

Dziś w pełni naturalne kosmetyki i suplementy docierają już do milionów ludzi poprzez sieć ponad miliona dystrybutorów. W kilku krajach firma TianDe stała już się największą firmą networkową, co przyczyniło się do gwałtownej poprawy jej i tak świetnych wyników finansowych.

TianDe w liczbach

Wzrost wolumenu sprzedaży jest wręcz szokujący: 2008 rok – wzrost o 300% – otwarcie 97 centrów dystrybucyjnych w Rosji, 40 eventów regionalnych; 2009 rok – wzrost o 350% – kolejne 280 centrów dystrybucyjnych, 90 eventów regionalnych; 2010 rok – wzrost o 400% – kolejne 4400 centrów dystrybucyjnych, 130 eventów regionalnych, wejście do krajów Białoruś, Kazachstan, Ukraina, pierwszy diamentowy dyrektor; 2011 rok – wzrost o 450% – otwarcie kolejnych rynków w Europie, wzrost asortymentu, kilkaset eventów regionalnych.

Prognoza na 2012 rok to: wzrost o 490% dzięki otwarciu rynków Unii Europejskiej i Ameryki, wejście do Polski i otwarcie pierwszych centrów dystrybucji w Polsce, Niemczech, Irlandii, Czechach i na Węgrzech. Po wielu sukcesach we wschodniej części Europy i w Azji przyszedł czas na nowe rynki.

W 2012 roku korporacja TianDe rozpoczęła ekspansję na kraje Unii Europejskiej. Z powodzeniem realizuje przyjęte założenia (prognozy): ma już liczne centra dystrybucyjne w różnych miastach Polski, 2 centra dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii, po 1 na Węgrzech, Słowacji, w Hiszpanii i w Niemczech.

Codziennie wzrasta liczba konsultantów marki TianDe na świecie, a obroty firmy z roku na rok przekraczają założenia i oczekiwania właścicieli firmy TianDe.

Badania jakościowe produktów TianDe

Obecnie Chiny są światowym liderem w produkcji fabrycznej. Głównym powodem tego jest wysoka wydajność przy niskim koszcie produkcji.

Rynek kosmetyczny w Chinach, to jeden z najszybciej rozwijających się na rynków świecie. Wszystkie największe marki na świecie od dawna w Chinach kupują swoje produkty, komponenty lub przeniosły całą swoją produkcję do Chin.

Producenci w Chinach korzystają z połączenia tradycji, umiejętnego wykorzystania zasobów naturalnych i nowoczesnych technologii. Dlatego partnerzy firmy TianDe, to jedni z największych producentów kosmetyków w regionie, którzy stosują unikalne receptury i prowadzą ścisłą kontrolę jakości produktów.

Firma TianDe opiera swoją produkcję tylko na fabrykach, które posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości ISO (International Standard Organization). Formuły kosmeceutyków TianDe powstały na podstawie tajemnic starożytnych uzdrowicieli chińskich.

Wszystkie produkty sprzedawane pod marką TianDe są badane w laboratoriach, a ich składniki przechodzą wielostopniowy system monitoringu i czyszczenia, aby następnie dostać się do rąk dystrybutorów.

Firma TianDe współpracuje z czołowymi akademickimi laboratoriami i kosmetologami. Są to eksperci w Rosji, Chinach, Kalifornii i tam produkty przechodzą niezależną kontrolę jakości.

Dzisiaj firma TianDe, to unikalna kolekcja kosmetyków produkowanych na tradycyjnych kanonach chińskiej medycyny z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki i zaawansowanych technologii.

Sukces firmie gwarantują najwyższej jakości kosmetyki i najlepsze warunki biznesowe. Firma Tiande może poszczycić się należeniem do grona firm posiadających międzynarodowe certyfikaty ISO 9001-2002 w zakresie produkcji i jakości.

Firma TianDe posiada Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Republiki Czeskiej. Potwierdza on wykonanie badań oceny bezpieczeństwa i uznania kosmetyków TianDe za bezpieczne według norm danego kraju i Unii Europejskiej.

Podobne zgłoszenie wraz z certyfikatem z Republiki Czeskiej zostały złożone do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach wprowadzanych do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Na tej podstawie kosmetyki TianDe zostały wprowadzone do obrotu na terenie Polski i Unii Europejskiej. Ponadto firma w trosce o jakość systematycznie kontroluje swoje produkty w niezależnych instytutach.

Unikalne cechy produktów TianDe

Dziś marka TianDe, to unikalna kolekcja kosmetyków produkowanych na bazie tradycyjnych kanonów medycyny orientalnej z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki i zaawansowanych technologii.

Firma współpracuje z największymi zakładami produkcyjnymi w Chinach i wykorzystuje ich sekretne receptury dawnych mistrzów, które były stworzone tysiące lat temu i zostały dopracowane do perfekcji.

Przy wytwarzaniu produktów firmy TianDe stosujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce uprawiane w ekologicznie czystych regionach Chin i Tybetu, a zbieraniem zajmują się specjalnie przeszkolone osoby. Zbiory odbywają się tylko w określonym czasie zgodnie z kalendarzem księżycowym. Nawet woda użyta do produkcji kosmetyków pochodzi ze źródeł mineralnych, z głębokiego morza i jest oczyszczona za pomocą technologii membranowej wzbogaconej o mikroelementy.

Produkty firmy TianDe spełniają międzynarodowe standardy jakości ISO 9001-2002. Kompleksowy wielopoziomowy system kontroli jakości w produkcji zapewnia wysoką jakość produktów.

Główne cechy wyróżniające produkty firmy TianDe:

- naturalne składniki, ekstrakty roślinne, morskie, unikalne składniki pochodzenia zwierzęcego, które spełniają rygorystyczne kryteria badań przesiewowych i jakościowych;
- wysoka zawartość aktywnych składników, aby zapewnić maksymalną efektywność produktów kosmetycznych;
- składniki aktywne łatwo przenikają do głębszych warstw skóry, dostarczając składników odżywczych bezpośrednio do komórek;
- kosmetyki TianDe regulują wpływ na delikatną skórę;
- efekt przedłużonego działania powoduje przywrócenie naturalnej równowagi, wzmocnienie układu odpornościowy i ochronę funkcji skóry;
- kompleksowe, systematyczne podejście do rozwiązywania problemów skóry to domena firmy TianDe;
- zaprojektowaliśmy specjalny system produkcji i składu dla każdego z produktów – z należytą starannością, w zależności od indywidualnych cech skóry;
- produkty „TianDe” są wygodne i ekonomiczne w użyciu.

Podsumowanie

W TianDe wierzymy, że tylko naturalne składniki w kosmetykach mogą dać skórze to, czego najbardziej potrzebuje. Jesteśmy międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się korporacją, której misja płynie bezpośrednio z mądrości Dalekiego Wschodu. Każdego dnia chcemy pielęgnować indywidualne piękno naszych Klientów.

Aktualnie oferujemy Państwu kilkaset ekskluzywnych kosmetyków najwyższej jakości. Wszystkie łączą w sobie mądrość ludową i starożytną wiedzę azjatycką z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. Dzięki szerokiemu asortymentowi - znajdziecie u nas Państwo produkty, które zapewnią najlepszą pielęgnację każdego typu skóry i włosów. W naszej ofercie nie brakuje również wysokiej jakości kosmetyków kolorowych, perfum i środków higieny osobistej. Wszystko po to, by każdego dnia czuć się świetnie i żyć zgodnie z naturalnym rytmem organizmu.

W kosmetykach TianDe znajdziecie Państwo stosowane na całym świecie, przez wszystkich renomowanych producentów kosmetyków: kwas hialuronowy, kolagen, koenzym Q10 czy algi morskie. Jednak tajemnicą działania TianDe są naturalne składniki, o których nowoczesna kosmetologia zdaje się zapominać. Wykorzystujemy znane od wieków dobroczynne działanie avocado, lotosu białego, olejku cynamonowego, arcydzięgiela. W naszych produktach znajdziecie Państwo również tak wyjątkowe składniki jak ekstrakt szafranu, traganek, glinka błękitna, jaśmin czy drogocenne perły, złoto i srebro.

Dzięki bogatej zawartości substancji czynnych kosmetyki TianDe mają wysoką skuteczność, którą możecie Państwo poczuć każdego dnia. Jednocześnie nasze produkty stosuje się wyjątkowo łatwo. Ich aplikacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy dużej ilości czasu. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu profesjonalny dobór naszych kosmetyków i ich zakup – do Państwa dyspozycji oddajemy konsultatntów TianDe.

Konsultanci TianDe to osoby, które nie tylko zajmują się doradztwem i sprzedażą, ale przede wszystkim codziennie sami stosują kosmetyki TianDe. Dzięki wyjątkowemu systemowi Partnerów Biznesowych TianDe naszym konsultantom zapewniamy stały rozwój zawodowy i finansowy.